Proszę o kontakt BAZYL,grzeczny i usłuchany psiak Kraków

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2013/06/16
  • Kraj: Polska
  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków

BAZYL,grzeczny i usłuchany psiak
Bazyl ok 3-5 letni psiak , który w swoim krótkim życiu przeszedł już wiele złego . Możemy się tego łatwo domyślić, gdyż trafił do nas w złym stanie ze złamaną łapką. Jego stan uzębienia niestety nie może nam dokładnie określić jego wieku , gdyż ma wszystkie brązowe zęby , po nosówkowe. Łapka się już pięknie wyleczyła,to Bazylek może w końcu biegać i cieszyć się życiem .....gdyby nie jedno ale! Nie ma on swojego kochanego domku. Wesoły, radosny pies. Pieszczoch, który wysoko sobie ceni kontakt z człowiekiem. Jest bardzo grzeczny i posłuszny, można nauczyć go wielu rzeczy. Pięknie chodzi na smyczy , a puszczony przychodzi na zawołanie.
Chętnie bawi się z suczkami ale sprowokowany przez innego psa potrafi odpowiedzieć na zaczepkę i pokazać na co go stać. Bazyl to miły, kontaktowy pies, tęskniący za własnym, domem, za poczuciem bezpieczeństwa. Odda wszystko za własne legowisko dach nad głową miskę i rękę, która właśnie jego będzie głaskała po czole. Za głos człowieka, który wołać będzie właśnie jego BAZYL DO DOMU!!!

Jest zaszczepiony, odrobaczony , odpchlony i wykastrowany.
Bacz obecnie przebywa pod Kielcami, gdzie można go odwiedzić i poznać, psiak zostanie przekazany nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej. kontakt edytabieniek@o2.pl lub Tel 792-201-250