Darmowe BIM jest mieszańcem w wieku około 6 lat. Warszawa

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2015/04/20
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Telefon: 606 201 235
  • Adres: Paluch 2

Bim to super wesoły, żywy i zabawowy psiak. Uwielbia długie spacery, głaskanie, drapanie i przytulanki w czasie zabaw. Za każdym razem ogromnie się cieszy na myśl o czekającej go przechadzce. Na spacerach jest bardzo energiczny, eksploruje otoczenie, biega i skacze. Potrzeba trochę czasu zanim nacieszy się wolnością, żeby można było się z nim spokojnie pobawić, a nasz chłopak uwielbia wszelkie zabawy na powietrzu, szczególnie piłeczką, która zwykle bez protestów oddaje. Wygląda też na to, że chętnie by poznał jakiegoś fajnego towarzysza zabaw, bo na widok innych piesków okazuje dużo pozytywnej ekscytacji. Bim zna tez różne sztuczki - na przykład potrafi sam zaplatać się w linkę , żeby później samemu się z niej wyplątać, jak prawdziwy magik. Emotikon smile
Bim jest fantastycznym pieskiem, który na pewno sprawi wiele radości swoim przyszłym właścicielom. Ze względu na jego siłę i energię potrzeba mu domu aktywnego, ludzi którzy lubią intensywne spacery, pełne zabaw i biegania ze swoim psiakiem i którzy konsekwentnie będą uzupełniali braki w jego wychowaniu. W zamian Bim na pewno podzieli się swoją radością życia, która tryska z niego w każdej chwili, mimo trudnego losu, który stał się jego udziałem.
Kontakt w sprawie adopcji: 606 201 235 (Wojtek - wolontariusz), 513-932-996 (Magda - opiekunka)
BIM jest własnością schroniska na Paluchu w Warszawie więc ewentualna adopcja odbywa się na warunkach schroniska, jednak zapraszamy do kontaktu z nami i wspólnych spacerów odpowiemy na wszystkie pytania.