Proszę o kontakt Bruno z telewizji Radom

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2013/05/01
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Radom

Bruno z telewizji


Ogon w górze, pierś do przodu, wyprostowana sylwetka...I ten błysk w oku Bruna, gdy wychodził ze swoim panem na spacer. Szczególnie wtedy, gdy spacer połączony był z aportowaniem, z zabawą. ,,Bruno to taki dostojny pies``- mówili sąsiedzi jego właściciela. ,,Nigdy nie sprawiał problemów na dworzu. Ma łagodne usposobienie`` - dodawali. Nic nie wskazywało na to, że w domu Bruna dzieje się coś złego.
Nadszedł dzień, w którym miał zginąć. Wszystko zostało zaplanowane. Czekał na niego wykopany dół w ciemnym, ustronnym miejscu. Na zlecenie właścicielki Bruna dwaj mężczyźni wzięli go tam na nocny spacer. Jeden z nich złapał go i trzymał, a drugi uderzał obuchem siekiery w głowę. Bruno pomyślał, że to zabawa w aportowanie. Dlatego udało mu się uciec. Jedna z mieszkanek bloku zobaczyła go całego zakrwawionego. Zawiadomiła właścicielkę, która już się do psa nie przyznała.
Szybko przyjechała policja i pracownicy schroniska. Bruno trafił do Radomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Jego losem zainteresowały się media. Bruno wystąpił w programie TVN Uwaga. Dziennikarze nie raz opisywali jego historię. Zwierzę przeżyło traumę i wymaga specjalistycznej opieki. Przez ostatnie 8 miesięcy przebywał w hotelu u znanego szkoleniowca Jamora. Życie jest brutalne, z przyczyn finansowych musiał wrócić do schronu.

Bruno ma 3,5 roku i jest szczepiony. Jeśli chcesz go zaadoptować, zadzwoń pod wskazany numer telefonu. Tam też dowiesz się więcej o jego zdrowiu. Obecnie toczy się sprawa sądowa przeciwko jego oprawcom. Jeżeli Cię historia Bruna poruszyła i czujesz, że byłbyś odpowiedzialnym przewodnikiem dla niego, skontaktuj się z nami.

Link do programu Uwaga: http://uwaga.tvn.pl/49516,wideo,269210,zaplanowali_jego_smierc,zaplano wali_jego_smierc,reportaz.html
Telefon kontaktowy: 500 041 399
anhata@wp.pl