Darmowe Diboj- energiczny dwulatek czeka na swoją szansę. Bydgoszcz

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2014/03/17 Data modyfikacji: 2014/03/21
  • Kraj: Polska
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Telefon: 667758789
  • Adres: Schronisko

Diboj- to około dwuletni pies sporej wielkości, ważący ok. 20 kilogramów. Trafił do schroniska jako szczeniak. Do domu pierwszy raz poszedł w marcu 2012 r. Niestety, los sprawił, że nie mógł tam pozostać. Mimo długiego ogłaszania go przez właściciela i wolontariuszkę na portalach, musiał trafić do schroniska.
Z tamtąd trafił do hoteliku w którym jest pod opieką szkoleniowca. Jest energicznym psem, dlatego powinien trafić do domu, w którym właściciele zapewnią mu dużą dawkę ruchu i zabawy.
W relacjach z psami,nie ma raczej problemów, jednak czasem zdarzały mu się incydenty, dlatego nowy opiekun powinien nadzorować jego kontakty z innymi zwierzętami.

Uwielbia zabawki, szczególnie piszczące i z frędzelkami. Nie przepada za zostawaniem samemu w domu, więc trzeba będzie pod tym wzgledem z nim popracować.

Jest psem dość silnym, a jego energię trudno wyczerpać. Podczas pobytu w hotelu zauważono nieduże problemy behawioralne, jednak dzięki pracy pies znów odzyskał równowagę psychiczną i staje się wspaniałym domownikiem. Jest cudownym psem, który zasługuje na szczęście w życiu. Toleruje dzieci, w domu zachowuje się grzecznie.

Jest zaszczepiony, wykastrowany.
Przebywa w hotelu w okolicy Bydgoszczy.
Poszukuje pilnie swojego domu.

Dane kontaktowe
tel. 667758789

marta94zielinska@wp.pl