Darmowe Dżoki - pełnolatka w pełni przygotowana na nowy dom! Kraków

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2014/05/28
  • Kraj: Polska
  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków
  • Telefon: 793 353 063

Ta malutka, urocza sunia została przyprowadzona do weterynarza po wyrok- miała zostać uśpiona. Właścicielka nie wyprowadzała jej od 4 lat,ze względu na stan swojego zdrowia. Chciała W TEN SPOSÓB ocalić swoją towarzyszkę przed schroniskiem. Na szczęście znalazła się osoba,która postanowiła ocalić sunie i poszukać jej domu na ostatnie lata życia.

Ponieważ Dżoki, miała bardzo mało ruchu,jest zapasiona,na dodatek okazało sie,że miała wypadniętą macicę rozrastającą się w jamie brzusznej w zastraszającym tempie.
Zapewne przyniosło jej to dużo bólu, ale jest już po operacji.

Jak na swój wiek czuje się i zachowuje całkiem młodo , nie ma żadnych dolegliwości, ani zaleceń weterynaryjnych. Musi jedynie przyjmować specjalistyczną dietetyczną karmę, żeby trochę zmniejszyć jej pękatość.

Z charakteru jest niekłopotliwa, aczkowiek to starsza pani i potrafi wyrazić swoje zdanie. Nie jest agresywna, zgadza się z kotami, psami i dziećmi, z którymi mieszka, ale w kaszę dmuchać sobie nie da.

Poza tym jest uroczą i miłą sunią, której nie potrzeba zbyt wiele - chce komuś przynosić radość i spędzić swój ostatni czas szczęśliwie u boku kochającego człowieka.
Dane kontaktowe
Tel. 793 353 063

e mail. domtymczasowy@gmail.com