Proszę o kontakt Eris śliczna, mądra i bardzo kontaktowa sunia Starogard Gdański

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2014/10/25
  • Kraj: Polska
  • Województwo: pomorskie
  • Miejscowość: Starogard Gdański

Eris to ok. 3-letnia sunia średniej wielkości (do kolan). W klatce zachowuje się jak wulkan, który zaraz ma wybuchnąć lecz po wyjściu na spacer zdecydowanie przycicha. Suczka potrafi czytać intencje człowieka. Lubi się bawić, ale uspokaja się natychmiast, kiedy opiekun daje znać dość. Eris uwielbia się przytulać, choć nie domaga się nachalnie pieszczot. Ładnie chodzi na smyczy i nie jest agresywna w stosunku do innych psów. Co jakiś czas ogląda się na opiekuna i nawiązuje kontakt wzrokowy. Sunia zachowuje się z rezerwą przy pierwszym kontakcie, ale szybko nabiera zaufania. Jest bardzo towarzyska do innych psów i suczek. Będzie idealną towarzyszką rodziny i osoby, która mieszka sama. Może zamieszkać w mieszkaniu lub w domu z ogrodem. Zapraszam na spacer z nią. Przekonacie się jak można zyskać wyjątkowego przyjaciela.
Skoro czytacie to ogłoszenie, to pewnie zastanawiacie się, czy nie przygarnąć psa do swojego domu – a teraz jest na to najlepszy moment. OTOZ Animals jak co roku rozpoczął akcję „Chcemy zdążyć do domu przed zimą”. Zapraszamy do naszego schroniska, gdzie można adoptować psa lub kota. Sprawmy, aby schronisko było tylko tymczasowym miejscem pobytu dla zwierzaków, które bardzo pragną spędzić zimę u boku przyjaciół w nowym domu. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczki i czekają na dom.
Pamiętaj, zwierzęta ze schroniska kochają podwójnie!
Inne psy czekają na nowych właścicieli w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim: http://schroniskostarogard.pl/
W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.
Kontakt w sprawie adopcji:
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim
Starogard Gdański
Hermanowska 24
psykoty@wp.pl
668 046 572