Darmowe Kult, pies w typie labradora, szuka domu Bydgoszcz

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2013/04/20
  • Kraj: Polska
  • Województwo: kujawsko-pomorskie
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Wołają na mnie Kult. Jestem wesołym, energicznym psiakiem w typie labradora, jak większość psów tej rasy kocham wodę i żyje po to żeby jeść. Miałem dom ale po ośmiu latach coś się popsuło...znalazłem się w schronisku. Nie jest mi tu źle, mam pełną miskę, kumpli do zabawy, czasem nawet kilku "człowieków" zabiera mnie na spacer...no właśnie "kilku"...a ja potrzebuję tego jednego jedynego, najcudowniejszego, który da mi ciepły kąt i zamieszka w moim psim sercu. W zamian oferuję bezwarunkową miłość, wierność oraz radość życia, której jest we mnie tyle, że wystarczy dla całej rodziny. Może nie jest to wiele, ale to wszystko co posiadam...Lubię wszystkich ludzi, tych dużych i małych oraz całkiem dobrze dogaduję się z innymi psami.
Wolontariusze mówią, że jestem bardzo energicznym i żywiołowym psiakiem, najlepiej jakbym trafił do aktywnego domu. Bardzo interesuje mnie otoczenie dlatego mam problem z ładnym chodzeniem na smyczy, ale szybko się uczę.
Jeśli chciałbyś zyskać cudownego przyjaciela napisz do moich opiekunów...podaj im numer 188/13...wtedy będą wiedzieli, że to o mnie chodzi :)