Darmowe Lux to ok. 9/10-letni pies w typie amstaffa Warszawa

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2015/04/20
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Telefon: 60 005 775
  • Adres: Paluch 2

Lux to ok. 9/10-letni pies w typie amstaffa, który od wielu lat czeka na odpowiedzialny dom.
Lux jak każdy TTB lubi ruch, ale nie jest psem nadmiernie aktywnym. Nie broni zasobów, można swobodnie grzebać w jego misce. Obserwując jak mości się na słomie, dochodzimy do wniosku, że Lux byłby wielkimi miłośnikiem miękkich posłanek i kanapy. W stosunku do obcych osób bywa zdystansowany, jednak swoich wolontariuszy i opiekunów wita zawsze z ogromną radością. Bardzo fajnie otwiera się na człowieka, którego pozna. Na spacerach jest spokojny. Obojętnie mija przechodzące obok psy. Jednak nie jest to typ towarzyski. W domu Lux musi być psim jedynakiem.
Ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia masaże, dosłownie wyciąga łapy, aby poddać się kojącemu zabiegowi. Ze względu na dominujący charakter szukamy dla niego odpowiedzialnej i znającej specyfikę rasy osoby.
Ze względu na lata spędzone w schronisku nie polecamy go do domu z dziećmi.
Lux idealnie sprawdzi się u doświadczonego opiekuna, który nadrobi braki wychowawcze, zapewni odpowiednią dawkę ruchu i zadba o jego dietę (ma skłonności do przybierania na wadze).
Lux nie jest psem dla laika, ale będzie wspaniałym towarzyszem dla osobny konsekwentnej, zdecydowanej, znającej rasę i pracującej z psem.
Kontakt w sprawie adopcji: 660 005 775 (Olga)
Prosimy o pomoc w udostępnianiu Luxa.
Osoby chętne adoptować psa, zapraszamy na wspólny spacer do schroniska. Jednym z warunków adopcji psa w typie rasy amstaff są obowiązkowe trzy spacery z wybranym psem, w celu poznania przyszłego pupila. Pies jest własnością schroniska. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu ul. Paluch 2, 02-197 Warszawa.