Darmowe Murzyn - Mix Amstaff, wiek ok 5 lat Warszawa

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2015/04/20
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Telefon: 503-018-363
  • Adres: Paluch 2

Murzyn uwielbia wodę i piłeczki - to wesoły, pełen energii, kochający zabawy i psoty psiak, który jednak został trochę zaniedbany wychowawczo.
Murzyn szuka domu, który zapewni mu ciepło, miłość i stabilność - a jednocześnie nauczy go od nowa zasad życia w domu i funkcjonowania w świecie ludzi.
Psiak potrzebuje zdecydowanego, pewnego, doświadczonego opiekuna, który zapewni mu zarówno naukę, jak i sporą dawkę ruchu, za co pewnością
odwdzięczy się niesamowitym oddaniem i miłością!
Murzyn nie przejawia agresji w stosunku do innych zwierząt, jednak wprowadzenie go do domu z innym psem wymaga doświadczenie i wcześniejszego zapoznania.
Pamiętajmy - zachowanie psa w schronisku nie zawsze daje realny obraz jego charakteru. W nowym domu pies może się zmienić.
Wolontariusz : Aneta - 503-018-363
Osoby chętne adoptować psa, zapraszamy na wspólny spacer do schroniska. Jednym z warunków adopcji psa w typie rasy amstaff są obowiązkowe trzy spacery z wybranym psem, w celu poznania przyszłego pupila. Pies jest własnością schroniska. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu ul. Paluch 2, 02-197 Warszawa.