Proszę o kontakt Piękna ciałem ,piękna duchem ...IGA. Kraków

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2013/07/14 Data modyfikacji: 2013/07/16
  • Kraj: Polska
  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków

Piękna ciałem ,piękna duchem ...IGA.


Iga to piękna sunia .Ma około7- 8miesięcy - w tym krótkim życiu spotkało ją tak wiele krzywdy .Błąkała się głodna i bezbronna po wsiach ,gdzie była tylko przeganiana przez ludzi.Dlatego szukamy jej domu pełnego miłości - domu na całe życie...Jest wesołym i uroczym psiakiem.Potrafi chodzić na smyczy. Kocha wszelkie zabawy i ruch... W człowieku widzi cały świat....Jest wesoła, bystra i inteligentna.Jej niespożyta energia i zamiłowanie do towarzyszenia ludziom czyni z niej świetnego kompana osób aktywnych. Ta niezwykle żywiołowa sunia ciągle jest w ruchu. Na spacerze skacze, biega, szaleje. Entuzjastycznie wita znajomych, pcha się do przytulania. W kontaktach z psami zachowuje się przyjaźnie ...uwielbia wszelkie zabawy.

Jedynego czego jej teraz brakuje to domu ,w którym zapomni o niesprawiedliwościach jakie ją spotkały...Iga może być ozdobą domu, pupilem rodziny, przyjacielem.
Zapewniam,że adoptując Igunię zyskasz przyjaciela na cale życie - wiernego i kroczącego przy Tobie cały czas. Ona nigdy Cię nie opuści z własnej woli. W ciężkich chwilach wspomoże a radością się podzieli.
Posiada książeczkę zdrowia, jest zaszczepiona, zabezpieczona od pcheł i kleszczy i odrobaczona.


Nie wydajemy psów na łańcuch. adopcja jest bezpłatna , ale psiak zostanie wydany nowym opiekunom po
wcześniejszym podpisaniu umowy adopcyjnej. kontakt edytabieniek@o2.pl lub792-201-250
Pomagamy w transporcie do innych miast.