Darmowe Piękny owczarek niemiecki -Orso ,przytulak i całuśnik! Kraków

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2014/01/21
  • Kraj: Polska
  • Województwo: małopolskie
  • Miejscowość: Kraków
  • Telefon: 792 201 250
  • Adres: Dom Tymczasowy

Pojawił się pewnego niby-zimowego dnia. Zima w tym roku nie chciała się zjawić, zjawił się za to nasz niedźwiadek - Oto Orso, pies w którym napewno płynie krew owczarka, tylko te uszka niesfornie klapnięte...które dodają mu jeszcze uroku!
Ma około 7 miesięcy, to jeszcze szczeniak! Tułaczka nie wpłynęła na jego charakter. To przyjaźnie nastawiony do życia, pełen energii młody pies.
Jak przystało na szczeniaka, jest bardzo ciekawy świata, bystry z niego dzieciak, a do tego łaknie kontaktu z człowiekiem. Uwielbia wtykać łepek pod ręce i nastawiać grzbiet, byle go głaskać.

Jednak,jego życie nie jest łatwe. Chociaż chciałby biegać jak inni jego koledzy, to niestety tylne łapki mu na to nie pozwalają. Utyka, łapki się rozjeżdżają i powodują dyskomfort. Najprawdopodobniej przyczyna tego jest dysplazja, bądź pozostałość po jakimś wypadku. W tej chwili psiak bierze tabletki na wzmocnienie stawów, czeka go wizyta u weterynarza i prześwietlanie łapek. Możliwe, że będzie musiał przejść operacje.
Ale, już szuka domu, domu gdzie nie wyrzuci się go za lekkie kalectwo, gdzie pokocha się go pomimo wszystko i pomoże wrócić do pełnej sprawności.
Za miłość odpłaci się równie wielkim uczuciem! Stanie się najlepszym przyjacielem - na dobre i złe. Rozweseli każdy dzień, sprawi, że nawet zimą będzie świecić letnie słońce.

Nie wydajemy psów na łańcuch. Orso powinien mieszkać w domu/mieszkaniu, nie na dworze.

Pies jest odrobaczony, zaszczepiony.

Na nowych opiekunów czeka pod Kielcami, gdzie można go odwiedzić i poznać. Pomagamy w transporcie do innego miasta.

Adopcja jest bezpłatna, ale wymagamy podpisania umowy adopcyjnej.

Dobro zwierząt jest naszym priorytetem.
Dane kontaktowe
tel. 792 201 250

e mail. edytabieniek@o2.pl