Darmowe Pusia,urocza psia dama,potrzebuje nowego domku. Lublin

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2014/03/07
  • Kraj: Polska
  • Województwo: lubelskie
  • Miejscowość: Lublin
  • Telefon: 503051156

Witaj!
Cieszę się, że tu zajrzałaś/eś. Pusia bardzo potrzebuje nowego właściciela.

Ma ponad 10 lat, ale poza kamieniem nazębnym, zaćmą i małym problem ze słuchem, jest zdrowym psem. Nic jej nie dolega i funkcjonuje całkowicie normalnie, tylko w zwolnionym tempie.
Znalazłyśmy Ją na osiedlu, a po kilku dniach okazało się, że ma właściciela. Niestety, była to 80 letnia pani, mieszkająca na wysokim piętrze w bloku, gdzie sunia nie była w stanie już wejść. Gdy koczowała na klatce, swoją obecnością zaczęła przeszkadzać sąsiadom.Dlatego wylądowała na ulicy.

Zabrałyśmy Pusię do domu tymczasowego, gdzie szybko dochodzi do siebie.
Z początku bała się paneli, dziś chodzi już całkiem pewnie za swoją tymczasową opiekunką. Szybko przywiązała się do członków rodziny i wpisała w rytm dnia.
Jest spokojna i lubi pieszczoty. Większość dnia przesypia na swoim dywaniku. Komunikuje, gdy potrzebuje wyjść. Jest trochę przygłucha, więc czasem trzeba głośniej zawołać, by wróciła do domu. Jest całkowicie bezproblemowa, chociaż lubi czasem chwilę poszczekać na podwórku bez wyraźnego powodu.

Szukamy dla Niej domu, gdzie będzie mogła spokojnie spędzić jesień swojego życia.
Najlepiej domu z ogrodem, by nie musiała pokonywać schodów. Jest to dla niej bardzo trudne. Przyszły właściciel powinien zdawać sobie sprawę z podeszłego wieku suni.


Warunkami adopcji są wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.Dane kontaktowe
tel. 503051156 Agnieszka lub 507 188 331

psylukow@o2.pl