Darmowe Remik - Czeka na uśmiech losu. Warszawa

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2014/08/25
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Telefon: 604416873
  • Adres: Schronisko

Remik już tak długo czeka. Czeka na uśmiech losu, na ten jeden jedyny dzień, w którym jego świat nabierze barw. Na ten jeden dzień, kiedy zacznie należeć do kogoś,gdy w Czyimś sercu znajdzie się dla niego miejsce.
To psiak bardzo skoncentrowany na człowieku. Kocha ludzi. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, ewidentnie był kiedyś psem domowym. Nie domaga się uwagi, grzecznie czeka aż nadejdzie chwila, by zaznać dotyku ludzkiej dłoni, choćby przez kilka sekund. Jest bardzo pozytywnie i przyjaźnie nastawiony do innych zwierząt. Nie ma w nim żadnych oznak agresji, czy choćby dominacji, wręcz przeciwnie - w razie zaczepki, grzecznie usuwa się na bok.

LUBI DZIECI, jednak woli już te starsze, spokojniejsze. To psiak idealny. Nauczony czystości w domu, zachowania godnego grzecznego zwierzęcego domownika.

Mimo samych zalet, nadal nie znalazł swojego miejsca. Bardzo długo czekał w schronisku na dom. Był ulubieńcem WSZYSTKICH, jednak nikt z odwiedzających schronisko nie zauważał Remika. Dzięki staraniom wolontariuszy trafił do domu tymczasowego. Jest szczęśliwy, ale to nie jego dom, nie może tam zostać na zawsze.
Jest wyjątkowy, a zarazem niewidzialny. Nikt nie chce zauważyć jego niezwykłości.
Może Ty dostrzeżesz jego Wyjątkowość?

Jest dorosłym psiakiem.Ma ok 6,7 lat
Wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.
Dane kontaktowe
tel. 604416873

e mail. ocelot16@interia.pl