Darmowe Spójrz na Czarusia ! Jego oczy powiedzą Ci wszystko. Warszawa

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2014/08/27
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Telefon: 604-416873

Siedzi samotny pomiędzy kratami,
Zaklęty w pustce i swej samotności.
Spojrzy na Ciebie smutnymi ślepkami,
W nadziei, że dasz mu choć trochę miłości.

Chcemy przedstawić Wam Czarusia. To kilkuletni maleńki psiak. Znaleziony na cmentarzu. Może czekał na swojego Pana, który udał się w swą ostatnią podróż? Tego niestety nie wiemy.
Jest grzecznym i posłusznym psiakiem. Potrafi chodzić na smyczy, potrafi kochać bezgranicznie. Jest wychowany, nie szczeka. To psi ideał.
Czaruś to psiak na kanapę, pies do przytulania, on potrzebuje jedynie człowieka, od życia nic więcej nie chce. Był adoptowany, ale wrócił, bo nie nadaje się na stróża domu. Nie szczeka.
Nie potrafię sobie wyobrazić co musiał czuć wracając do schroniska. Dano mu namiastkę miłości, a za chwilkę odebrano mu wszystko to, o czym marzył. I to tylko dlatego że jest to bardzo spokojny pies. Z biegiem czasu zamykał się w sobie coraz bardziej. Dla ludzi odwiedzających schronisko był niewidoczny, nijaki, zwykły. Czaruś miał już dość tego miejsca, było mu bardzo, bardzo źle. Nie rozumiał co się wkoło niego działo. Nie rozumiał - czemu musiał tu być.

Postanowiliśmy zabrać go ze schroniska razem z inna sunią Agą, do hoteliku, gdzie okazał się być bardzo przyjaznym i radosnym pieskiem. Uwielbia kontakt z człowiekiem, z innymi psami. Ogon merda mu na wszystkie strony i chyba nie wierzy, że nareszcie jest bezpieczny.
To mały, młody jeszcze, zdrowy pies, który powinien już dawno mieć dom. Dlaczego nie ma?
Dlaczego każdy przechodzi obok niego obojętnie?

Prosimy o dom dla niego.

Czaruś jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany.

GOTOWY ,BY MIEĆ WRESZCIE RODZINĘ.


Dane kontaktowe
tel. 604-416873
730-355-970
730-355-971
e mail. amicus_canis@interia.pl