Darmowe Szukamy domu dla Ari. Warszawa

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2015/04/20
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Telefon: 662 000 991
  • Adres: Paluch 2

Schroniskowa weteranka – bez domu od 2008 !!!
Ari to około 8-9 letnia pręgowana suka w typie amstaffa. Życie w schronisku nie oszczędzało Ari, nie ma praktycznie zębów, łapki są do przeleczenia (liczne otwierające się modzele).
Ari nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi, nie broni miski, nie ma problemów z dotykiem, problemem jest smycz łapie za nią i nie odpuszcza, plus jest taki że nigdy nie przekierowała tego na człowieka, a jak dostanie sznurek lub piłeczkę zajmuje się zabawką niosąc ją dumnie na spacerze i zostawia smycz w spokoju.
Oczywiście warto pracować w kierunku wyeliminowania problemu całkowicie co starają się robić zajmujący się nią wolontariusze ale w warunkach schroniskowych praca jest dużo mniej efektywna.
Na spacerze jest średnio zainteresowana przewodnikiem, na wybiegu zmienia się w zupełnie innego psa, aportuje, zachęca do zabawy i pieszczot, łapie kontakt z przewodnikiem, zna i wykonuje wtedy komendę siad. Jest to wyjątkowy pies bardzo skrzywdzony przez los. Jedna z tych, które maja bardzo małą szanse na dom, a najbardziej na niego zasługują.
Szukamy dla niej opiekunów bardzo odpowiedzialnych, którzy będą chcieli ofiarować jej miejsce w swoim sercu i domu, troskę, cierpliwość, opiekunów którzy będą potrafili pracować z Ari i pokazać jej nowy lepszy świat. Ari raczej nie akceptuje innych psów, choć na spacerze potrafi iść grzecznie w odpowiedniej odległości z innym psem. Stosunek do dzieci nie jest znany.
Sunia jest już zaszczepiona, zachipowana, wysterylizowana i gotowa do adopcji.
Kontakt w sprawie adopcji: 662 000 991 Iza
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, skontaktuj się ze schroniskiem, wymagany jest co najmniej 3-krotny spacer z wybranym psem w towarzystwie opiekuna, wolontariusza.
Schronisko podejmuje ostateczną decyzje o wyborze adoptującego.