Darmowe Tabik to ok. 8-10 letni pies w typie amstaffa. Warszawa

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2015/04/20
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Telefon: 605 788 989
  • Adres: Paluch 2

Średniej budowy psiak o umaszczeniu marengo i wyjątkowym wyrazie pyszczka.
W początkowym kontakcie z nieznanymi ludźmi jest raczej lękliwy i wycofany. Niemniej jak już kogoś dobrze pozna to cieszy się na widok człowieka radośnie merdając ogonkiem, a jeżeli ów człowiek dodatkowo dzierży w dłoni smaczek to Tabiś zdaje się być przeszczęśliwy. Widok człowieka z parówką cieszy Tabisiowe oko niezmiernie.
Tabiś zdecydowanie dobrze czuje się wśród znajomych ludzi i otoczenia (wie jaka jest trasa spaceru a zmiany nie są mu do szczęścia potrzebne). Woli spacerować utartymi ścieżkami najlepiej podążając za innym psem. Latem lubi brodzić w wodzie, na wybiegu bardzo chętnie biega za piłeczkami, z oddawaniem piłeczek bywa różnie. Gdy się odpręży, staje się zabawnym, chrumkającym i przyjaznym stworzeniem.
Tabik na spacerach nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów, jest raczej niekłopotliwym, fajnym stworzeniem, które kocha jedzenie i bezpieczeństwo. W przeszłości Tabika wydarzyło się jednak coś, co sprawiło, że nie toleruje małych dzieci. Budzą w nim lęk i wyraźną niechęć. Dlatego Tabik musi zamieszkać w domu bez dzieci, co do zwierząt przy odpowiednim wprowadzeniu prawdopodobnie mógłby zamieszkać z innym nie nachalnym i spokojnym psem/suką.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt z wolontariuszami: 501711636, 605 788 989
Osoby chętne adoptować psa, zapraszamy na wspólny spacer do schroniska. Jednym z warunków adopcji psa w typie rasy amstaff są obowiązkowe trzy spacery z wybranym psem, w celu poznania przyszłego pupila. Pies jest własnością schroniska. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt na Paluchu ul. Paluch 2, 02-197 Warszawa.