Darmowe Uzo to wesoły mieszaniec, odrobinę przypominający amstaffa. Warszawa

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2015/04/20
  • Kraj: Polska
  • Województwo: mazowieckie
  • Miejscowość: Warszawa
  • Telefon: 511 283 185
  • Adres: Paluch 2

Na spacerach jest go wszędzie pełno, wesoły i energiczny. Trudno mu usiedzieć choć chwile na miejscu, ogon chodzi jak wiatrak, a uśmiech nie znika z pyska. Uzo to energiczny pies, szuka aktywnego opiekuna, który chętnie będzie spędzał z nim czas na spacerach i wspólnej zabawie. Lubi przeciągać się sznurkiem i aportować, nie ma problemu z oddawaniem zabawek. Jest łasy na pieszczoty i drapanie po zadku.
Brał udział w szkoleniu „Fajny pies, ale bezdomny” gdzie bardzo się otworzył i wreszcie włączył w pracę z przewodnikiem. http://www.paluch.fajnypies.eu/03_uzo Chętnie współpracuje za smakołyki i lubi się popisywać tym co umie.
Ze względu na jego rozmiar i siłę nie polecamy go do domu z małymi dziećmi (przy nadmiarze emocji Uzo skacze). Preferowany dom bez innych zwierząt. Uzo jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.
Czeka na nowy dom od 2009 roku. Obecnie jego wiek ocenia się na ok 8lat.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją skontaktuj się z wolontariuszką Anitą 511 283 185 anitaborowa@gmail.com
Adopcja jest możliwa na podstawie minimum trzech wizyt w schronisku – o ile wzajemne relacje z osobą zainteresowaną nie budzą od początku jakichkolwiek wątpliwości. Pies jest własnością schroniska w Warszawie. Schronisko podejmuje ostateczną decyzje o wyborze adoptującego. Adopcje możliwe są przez 7 dni w tygodniu w godzinach 12.00-16.00