Darmowe Witaj mój przyszły Panie. Jestem Miron. Łódź

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2014/06/10
  • Kraj: Polska
  • Województwo: łódzkie
  • Miejscowość: Łódź
  • Telefon: 604416873
  • Adres: Dom Tymczasowy

Może Ty mnie zechcesz? Wiem, nie jestem taki zdrowy, jakbyś chciał,nie jestem też całkiem sprawny, choć bardzo się staram. Zapewne dlatego ani Ty, ani nikt inny nie pomyśli o tym, żeby mnie ze sobą zabrać. Zabrać i dać mi dom. Ktoś kiedyś mnie porzucił, czekałem, kochałem. Biegłem za każdym autem licząc, że to Ty. Aż w końcu potrącił mnie samochód. Nie mogłem się ruszyć i byłem sam.

I pewnie byłoby po mnie, gdyby nie pomoc Dobrych Ludzi, którzy mnie znaleźli, wyleczyli, nakarmili, a teraz szukają tego jedynego Człowieka dla mnie.
Ciągle mi powtarzają,że na pewno ktoś taki istnieje. Będę Cię kochał tak jak tylko pies potrafi kochać. Umiem biegać, ale czasami mam z tym problem i muszę chwilkę odpocząć, bo jedna łapka nie zawsze mnie słucha. Wiem, że trzeba się załatwiać na dworze i tak robię, ale czasem zdarzają mi się przygody w domu... to naprawdę nie moja wina, staram się , tylko czasami moje ciało mnie nie słucha.

Baaardzo lubię szczekać, muszę przyznać,że podoba mi się mój głos. To jedyna moja wada. Lubię inne psy, nawet koty, chociaż one nie chcą się ze mną bawić. Jednak najbardziej kocham ludzi, kocham jak mnie głaszczą i przytulają. Pozwalam im zrobić ze sobą wszystko: obcinać pazurki, czesać, robić zastrzyki, które bardzo bolą. Wszystko, byle tylko byli ze mną. I ciągle czekam - może na Ciebie?

Miron ma około 4 lata. W swoim króciutkim życiu poznał co to bezdomność, głód, chłód i ogromny ból. Przez długi okres czasu nie chodził. Leczony, rehabilitowany jest prawie sprawnym psiakiem. Jednak zawsze będzie psiakiem specjalnej troski. Miron przebywa w domu tymczasowym. Bardzo prosi o dom...


Dane kontaktowe
Tel. 604416873

e mail. amicus_canis@interia.pl