Proszę o kontakt Zoja delikatna, kochana, bardzo przyjazna suczka Starogard Gdański

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Oddam psa Data publikacji: 2014/10/25
  • Kraj: Polska
  • Województwo: pomorskie
  • Miejscowość: Starogard Gdański

Na dobre i na złe. Na upał i niepogodę. To małe szczęście osłodzi każdy dzień. W podskokach biegnie na spacer, bez końca rozdaje buziaki, a zachęcona wskoczy nawet na ręce. Uwielbia ludzi ze wzajemnością. Jest bardzo grzeczną i karną suczką. Zoja jest spokojna i troszkę wystraszona ale przy opiekunie nabiera pewności. Chodzi za nim krok w krok ale nie jest nachalna . Do opiekunów błyskawicznie się przystosowuje. Grzecznie jeździ w samochodzie i kocha spacery. Nie jest hałaśliwa. Zoja to taka delikatna panieneczka, którą wszystkiego można jeszcze nauczyć.
Skoro czytacie to ogłoszenie, to pewnie zastanawiacie się, czy nie przygarnąć psa do swojego domu – a teraz jest na to najlepszy moment. OTOZ Animals jak co roku rozpoczął akcję „Chcemy zdążyć do domu przed zimą”. Zapraszamy do naszego schroniska, gdzie można adoptować psa lub kota. Sprawmy, aby schronisko było tylko tymczasowym miejscem pobytu dla zwierzaków, które bardzo pragną spędzić zimę u boku przyjaciół w nowym domu. Wszystkie zwierzęta są zaszczepione, odrobaczone, posiadają książeczki i czekają na dom.
Pamiętaj, zwierzęta ze schroniska kochają podwójnie!
Inne psy czekają na nowych właścicieli w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim: http://schroniskostarogard.pl/
W schronisku pobierana jest opłata adopcyjna.
Kontakt w sprawie adopcji:
OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim
Starogard Gdański
Hermanowska 24
psykoty@wp.pl
668 046 572