Proszę o kontakt Przygarnę suczkę Zawiercie

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Przygarnę psa Data publikacji: 2014/03/30
  • Kraj: Polska
  • Województwo: śląskie
  • Miejscowość: Zawiercie
  • Telefon: 508-518-968

Od dłuższego czasu poszukujemy psa. Mieszkamy w Zawierciu w bloku. Nie ma u nas małych dzieci ani starszych osób. Szukamy psa małego , suczkę.
Najlepiej by było gdyby była spokojna i mało aktywna bo też taki tryb życia prowadzimy. Jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi , szukamy psa od dłuższego czasu bylismy w kilku hodowlach psów oczywiście zkwp . Nie mieliśmy nigdy psa
więc poszukujemy raczej suczki łagodnej , łatwej w ułożeniu. Bardzo nam na tym zależy . To nie jest chwilowy kaprys , zachcianka ... Wiemy że pies to nie tylko przyjemnosć a duży obowiązek i wielka odpowiedzialność . Może to być szczeniak , pies dorosły - obojętnie . No i co ważne najlepiej żeby gdzieś w okolicy Zawiercia - śląska . Wiem wymagań jest wiele ,ale to ważne . Codziennie przegladamy ogłoszenia na różnych stronach internetowych, pytamy, dzwonimy, dowiadujemy się coraz więcej o psach . Mieliśmy przyjemność spotkać się z Panią Joanną Twaróg http://www.letsdog.pl/author/admin/
Jest ona psią behawiorystką. Rozmawialiśmy z nią dość długo - utrzymujemy stały kontakt. Więc jak widzicie naprawdę jesteśmy odpowiedzialni , a nie jakąś pierwszą , lepszą rodziną. Prosimy o kontakt . Nam naprawdę baaardzo zależy !
kontakt e- mail bbteach@wp.pl lub basiaimama23@interia.pl
UWAGA!
jako że dostaliśmy telefon od pani która ma psa w typie labradora prosimy aby dzwoniły osoby które chcą sprzedać bądź oddać tylko małą suczkę , mieszkamy w bloku i nie mamy możliwości utrzymać dużego psa proszę wziąć to pod uwagę !!!