Darmowe Kompaktowa Rottka, PILNIE szuka spokojnego domu. Wrocław

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Psy rasowe Data publikacji: 2014/07/14
  • Kraj: Polska
  • Województwo: dolnośląskie
  • Miejscowość: Wrocław
  • Telefon: 603039243

Tajga już w wieku 2 lat trafiła do schroniska, odtąd jej życie przepełnione było samotnością, strachem i cierpieniem. Na początku bardzo bała się nagłych ruchów i hałasu. Jednak po pewnym czasie gdy poczuła że jest bezpieczna, stała się zrównoważonym, radosnym psem. Nadal boi się obcych ludzi, jednak nie wykazuje agresji. Chętnie chodzi na krótsze spacery, ładnie chodzi na smyczy, resztę dnia spędza na zabawach i głównie na spaniu. Tajga bardzo lubi towarzystwo zrównoważonych psów, w których czuje oparcie. Ma 6 lat, posiada rodowód ZKwP, jest natomiast mniejszym, kompaktowym rottweilerem ważącym ok. 26 kg. W domu trzyma czystość.

Suczka powinna zamieszkać ze spokojną, statyczną i empatyczną osobą, która tak jak ona nie lubi dużych zmian w życiu, ceni sobie spokój i cisze. Jest domatorem. Aby Tajga przezwyciężyła swój początkowy strach, rodzina adopcyjna musi zainwestować w nią swój czas i energie. Coraz dłużej zostaje sama, być może jednak w nowym domu również trzeba będzie ją do tego przyzwyczajać lub poczekać, aż poczuje się bezpieczna.
Szukamy domu bez dzieci z ogrodem, w spokojnej dzielnicy i najlepiej takiego, w którym ciągle ktoś jest.

Została zaszczepiona, jest zdrowa i posiada aktualne wyniki badań weterynaryjnych, jednak wskutek zaniedbań w młodym wieku oraz specyfikę rasy zalecane jest podawanie suplementów diety wspomagających układ kostny oraz dobrej jakości karma, a także pilnowanie jej wagi.
Suczka znajduje się w okolicach Wrocławia w DOMU TYMCZASOWYM. Jest pod opieką Fundacji.
Obowiązuje wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
Dane kontaktowe
tel. 603039243, 791202325

mail: dominika.piwko@gmail.com