2000.00 PLN labrador biszkoptowe szczeniaki FCI Chotów

Zaznacz jako Spam nieprawidłowo klasyfikowane zdublowane wygasło obraźliwe

Sprzedam psa Data publikacji: 2015/04/26
  • Kraj: Polska
  • Województwo: świętokrzyskie
  • Miejscowość: Chotów
  • Telefon: 502101785
  • Adres: Chotów 31

Hodowla Psów Rasowych Passion Dog poleca biszkoptowe szczenięta labradora, których rodzice mają wspaniałe osiągnięcia wystawowe i niesamowite pochodzenie, oparte na najsłynniejszej angielskiej hodowli ROCHEBY. W dniu 31.03.2015 nasza sunia WILD HONEY Leminiscatus po raz pierwszy urodziła 2 biszkoptowe dziewczynki i 3 ślicznych chłopaków. Ojcem szczeniąt został CH.Pl CHARLES CALABRASS Azgard.
Rodzice szczeniąt całkowicie wolni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych, z przebadanymi oczami by szczeniaczki nie zachorowały na postępujący zanik siatkówki. Dodatkowo rodzice całkowicie wolni od skłonności do zapaści wysiłkowej i miopatii.
Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt, które w chwili opuszczania hodowli będą zaszczepione i trzykrotnie odrobaczone. Szczenięta z metrykami FCI-ZKwP o/Kielce otrzymają wyprawkę firmy Canivera.
Pamiętaj, że jedynie Związek Kynologiczny w Polsce jest zrzeszony w międzynarodowej federacji kynologicznej FCI i jedynie dokumenty hodowlane wydane przez nasz Związek są legalnie honorowane w Polsce i poza granicami.